Reference

Lucie S.
Read More
Cítila jsem se natěšeně, jako malé dítě. Nejvíce se mi líbil Váš uklidňující hlas, energie, která při masáži byla cítit, jak proudí tělem, a pocit, že mě každý dotek nabíjí novou a novou energií. Úžasná zkušenost, kterou by měl vyzkoušet každý, kdo se cítí ve stresu a potřebuje vypnout a naladit se na další dny. A i jen pro to cítit se krásně... protože to každý potřebujeme.
Pavel
Read More
Celý den jsem cítil lehký stres z pracovních povinností a tak si tělo i mysl žádali péči a velké zklidnění. Úvodní vstup do masáže mi navodil zlepšení nálady a bezpečné prostředí, což pro začátek velmi oceňuji. V průběhu a hned na začátku masáže přišel klid a porozumění, které byly cítit v éteru i z rukou masérky... Vědomě napojená masérka přesně věděla co má dělat a jak uvolnit mé tělo i mysl. Pod jejími rukami jsem zažil příjemné pocity z doteků a postupné uvolnění. Masérku Nikolu rád doporučím tomu, kdo chce být v bezpečí, péči a chce nechat odejít každodenní stres.
Zdeňka D.
Read More
Celou dobu masáže jsem se cítila příjemně. Líbilo se mi pěkné útulné prostředí, příjemná hudba v pozadí a jemná masáž, kterou jsem si přála, a u které by člověk vydržel i několik hodin. Paní masérku bych doporučila pro její milý přístup k masírovanému.
Jaroslav J.
Read More
Na masáž jsem se těšil. Od Niky bylo milé přivítání, vysvětlení průběhu. Celkový průběh byl fantastický, cítit proudit energii svým tělem, ocitnete se daleko od těla... Vřele doporučuji.
Zuzana P.
Read More
Děkuji za příjemně strávený společný čas. Během masáže jsem chvíli zapomněla na to, co se děje kolem a jen se soustředila na své tělo a projela ho pozorností od hlavy až k patě, na což v dnešní rychlé době zapomínáme. A je dobré si občas připomenout, kde co máme, a jak se to cítí, jak se cítím já.
Daniel J.
Read More
Uvolňující masáž v příjemném prostředí, zvláště synchronizace dechu, určitě všem doporučuji vyzkoušet.
Petra Ch.
Read More
Před masáží jsem se cítila příjemně, Niky se ptala na to, co potřebuji, co očekávám. Po masáži jsem byla velmi příjemně zrelaxovaná. Nejvíc se mi líbila příjemná atmosféra, od Niky jsem vnímala otevřenou náruč. Doporučila bych Niky, protože se během masáže věnuje celému tělu, zajímá ji, jak se klient cítí, a co potřebuje, to ne každý masér dělá.
Previous
Next
VYNIKAJÍCÍ
6 hodnocení na
Zuzana Svobodová
Zuzana Svobodová
05/01/2024
Dekuji za prijemne straveny spolecny cas. Behem masaze jsem chvili zapomnela na to, co se deje kolem a jen se soustredila na své telo a projela ho pozornosti od hlavy az k pate, na coz v dnesni rychlé dobe zapominame a je dobré si obcas pripomenout, kde co mame a jak se to citi, jak se citim ja. Zuzka
František
František
28/10/2023
Vnitřně jsem cítil, že něco takového potřebuji, protože jsem měl za sebou velmi těžké období, které mě stálo mnoho duševních sil. Ve svém vědomí, jsem očekával novou zkušenost, mé vnitřní já mi říkalo, ať se uvolním a vše odložím, že vše bude v pořádku. Dále mě profesionálně, ale zároveň v klidu a pohodě informovala o způsobu masáže a stanovila pravidla masáže- zároveň se mě zeptala na mé hranice, očekávání, moje případná omezení. Tímto úvodem ve mně odblokovala zbylé obavy a začala vlastní masáž. Během masírování jsem procítil uvolnění těla, ale i silné duševní stavy- vnitřní starosti odletěly. Masáž jsem si užíval tělem, ale hlavně duchem. Bylo to velice osvobozující, očistné, zároveň naplňující energií. Splnilo se mi mé očekávání- naprostý relax, uvolnění a otevření duše, osvobození od duševní bolesti. Pohlazení těla i duše. Masérka Nikola má talent, cit a profesionalitu. Její příjemná komunikace dokáže odbourat případné obavy, navodí pocit bezpečí a naprosté důvěry. Umí vnímat tělo člověka a masáží procítit i jeho ducha a pocity. Děkuji, František
helena dolejsi
helena dolejsi
13/10/2023
Na masáž od Niky jsem se těšila, byla jsem moc spokojená 👍
Milan Marek NĚMEC
Milan Marek NĚMEC
25/08/2023
Skvělé uvítání, rozhovor na poznání. Příjemné doteky v klidném prostředí a skvělá relaxace při hudbě. Opravdová pečlivost. Já jsem spokojený.
Vilém Jahoda
Vilém Jahoda
25/08/2023
Skvělá péče, masáž a i ta čokoláda 👍
Ondřej Jelínek
Ondřej Jelínek
30/05/2023
Od rána jsem se těšil na nový zážitek a byl jsem zvědavý, jak masáž bude probíhat, a v čem bude jiná. Doslova mě překvapil průběh, kdy jsme si sedli a Niky mě pohostila. Konkrétně jsem ochutnal cacao a začal si otevřeně povídat. Myslím, že to způsobil pocit bezpečné atmosféry, a možná i cacao. Průběh masáže byl příjemný, pozvolný. Co jsem hlavně ocenil, že se vše odehrálo postupně na celém těle od konečků prstů na rukou až po prsty na nohou. Mohl jsem tak zjistit, co mi dělá příjemně. Do té doby jsem to netušil. No waau, byl to zážitek při kterém jsem byl absolutně mimo myšlenkové pochody, tedy v naprosté přítomnosti, ze které jsem asi 2x odplul do fáze mezi bděním a sněním. Po masáži jsem měl prostor pro návrat do reality, a tak nějak si zpracovat zážitek z masáže, který ještě dlouho dozníval. Těším se na další masáž.
Výše uvedené recenze nejsou ověřované.