Celotělová masáž Jihlava

"Příliš často podceňujeme sílu doteku, úsměvu, vlídného slova, naslouchání, objetí. Toto vše má přitom potenciál proměnit život."

Jak setkání probíhá?

5 Dotek Niky Frantisek scaled 1

1. Úvodní rozhovor před masáží

V úvodním rozhovoru se naladíte na své tělo a povíte mi svá přání a svůj záměr do masáže. Někdo může chtít např. uvolnění těla, vypnutí mysli, relaxaci, někdo jiný naopak může chtít rozproudění energie ve svém těle.

2. Masáž hlavy

V rámci Luxusní a VIP celotělových masáží zařazuji i masáž hlavy, která je velice příjemná a pomůže vám k celkovému uvolnění. Pokud masáž hlavy z jakýchkoliv důvodu nebudete chtít, je to v pořádku. Masáže přizpůsobuji každému z vás na míru (v rámci hranic). Proto je každá masáž jedinečná.

45 Dotek Niky Frantisek scaled 1
55 Dotek Niky Frantisek scaled 1

3. Rituál úcty a respektu

Před samotnou masáží proběhne rituál úcty a respektu. Rituál vnímám jako důležitou součást každého setkání, protože při něm dochází ke vzájemnému naladění se a také k seznámení vašeho těla s mými doteky. Do svého osobního prostoru si vpouštíte nového člověka, a tak se společným dechem na sebe naladíme, aby celá masáž mohla proběhnout v plné důvěře a bezpečí.

4. Celotělová masáž

Po rituálu následuje masáž celého těla (kromě intimních partií). Zažijete jemnější dotek, silnější masáž a masáž s horkým olejem.

Uvolníte svoje tělo, vypnete hlavu, můžete zažít silný příval energie do vašeho těla, který vás může „dobít“ na několik dní a vy se budete cítit plní energie.

Ke konci vždy masáž zjemním a energii rozvedu do celého vašeho těla.

150 Dotek Niky Frantisek 1 scaled 1
155 Dotek Niky Frantisek scaled 1

5. Doznívání po masáži

Po skončení masáže vám dám prostor k vnímání svých prožitků a pocitů ve vašem těle. Někdo může cítit hluboké uvolnění, propojení se vším, co nás obklopuje, jiný může vidět barvy, obrazce či vnímat různé energetické prožitky.

6. Závěrečné sdílení

Po „probuzení se z masáže“ vám nabídnu, že se mnou můžete sdílet vaše prožitky – jak jste se cítili v průběhu a jak se cítíte po masáži. Můžeme se také podívat na to, jak lze nové poznatky zařadit do vašeho života. Pak už jen můžete vnímat to, jak je vaše tělo i duše naplněno energií.

2 Dotek Niky Frantisek 1 scaled 1